הליך הגישור לגירושין הינו תהליך קצר ויעיל, חסכוני והוגן שיביא לכדי פתרון מחלוקות וסכסוכים ולסיום בהסכם גירושין המוסכם על שני הצדדים המעורבים.
כשנעשה נכון וזוכה לשיתוף פעולה מצד בני הזוג, שני צדדים או שתי עמדות שונות ואפילו מנוגדות מגיעות לכדי הסכמה מתוך רצון חופשי וללא כל אכיפת רצונו של צד אחד כנגד הצד השני.

יתרונות תהליך גישור גירושין:

  • הגעה לפתרון בעיות ארוכות טווח בהסכם ברור ובכך להביא למניעת בעיות עתידיות, וויכוחים ומחלוקות שעלולים להוביל להליכים משפטיים יקרים ובלתי נעימים.
  • תפקידו של המגשר בעת גישור גירושין להתערב ולהציע פתרונות והצעות לפשרות הרלוונטיות לשני הצדדים ולא רק מסתפק בהובלת התהליך (בהסתמכות על כך ששני הצדדים הם אלו שיציעו את ההצעות לפתרון).
  • מתן מרווח נשימה לצדדים לפני חתימה על הסכם סופי – אחרי הגעה להבנות במפגשי הגישור הצדדים המעורבים יקחו זמן לחשיבה עצמית ולהתייעצות עם כל מי שבדעתם. החתימה הסופית תהיה רק לאחר הסכמה שלמה ומלאה של שני הצדדים.
  • הליך קצר משמעותית והוזלה משמעותית בהוצאות הכלכליות של הצדדים המעורבים בגישור (אין צורך בעורכי דין, תשלום אגרות בתי משפט וכו'.

 

לחצו כאן להתייעצות ראשונית >

גישור לגירושין עם דוד סיני:

כמגשר בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנות גישור, אני מאמין נלהב בתהליך.
יכול לשתף שאחוזי ההצלחה בגישורים בקליניקה שלי עומדים על קרוב מאד ל- 100%.
במרכז ההליך עומדת בפני ההבנה שלהורים לילדים למשל, יהיה צורך בקיום קשר כזה או אחר לאורך כל ימי חייהם. בהתאם, אני מתמקד בהגעה לפתרון הסכסוכים בצורה המיטבית ביותר עבור שני הצדדים.

מרבית תהליכי הגישור לגירושין מסתיימים במקסימום 10 מפגשים ולעיתים אף פחות מכך וזאת גם במקרים המורכבים ביותר שבהם המחלוקות נראות תחילה כבלתי ניתנות לגישור.
התהליך נעשה בסביבה כפרית ודיסקרטית, הפגישות בנות שעה ועשרים דקות.

 

אל תהססו לפנות לקביעת פגישה בלתי מחייבת עימי ולהתחיל לגלות את הכוח לשנות!