כולנו בני אדם.
אשה או גבר הנקלעים למשבר במהלך החיים מושפעים מהחיים בצלו באופן שלעיתים קרובות גורמים לסבל, לבדידות, לעצב ולדאגות שלא מרפות.

משברים אישיים:

סוגי המשבר רבים ושונים בהם מתחים ומריבות בתוך המשפחה במעגל הראשוני והמקיף, חוסר יכולת ליצור זוגיות, העדר מעגל חברתי ולעיתים בדידות של ממש, התבגרות וזיקנה, בעיות עם מיניות וחוסר יכולת ליצור אינטימיות, בעיות במקום העבודה ואי בטחון תעסוקתי, בעיות כלכליות, סכסוכים בנושאים שונים, העדר קשר זוגי, בדידות מתמשכת ועוד.

אחד המאפיינים של משברים מכל הסוגים הינו שחוסר התמודדות עם המשבר והיחלצות ממנו, רק מגבירים אותו ואת הנזק והסבל של האשה או הגבר המצויים בעיצומו.

התמודדות לבד במצבים כאלה ואחרים ללא סיוע הינה קשה ולעיתים רק מגבירה את המצוקה.

לחצו כאן להתייעצות ראשונית >
ייעוץ אישי

ייעוץ אישי:

ייעוץ אישי מתאים לכולם.
בין אם מדובר באדם המרגיש בדידות, קושי להתקדם בחיים האישיים, עצבות או חוסר שלמות עצמית.

הפנייה לייעוץ אישי צריכה לנבוע ממוכנות של הגבר או האישה לבחור בעצמם ולהתחיל ולשפר את מערכת היחסים שלהם עם עצמם.
המוטיבציה לפנייה לייעוץ יכולה לנבוע מתחושה אישית (חוסר שביעות רצון אישי) או כתוצאה ממשברים הקשורים גם לגורמים חיצוניים במרחב רחב של בעיות כמו: צוואות, ירושות של המשפחה מסביב, חשד למערכת יחסים של בן או בת הזוג מחוץ לקשר הזוגי (בגידה), חוסר הנאה חד-צדדי במערכת האינטימית ביחסי המין, בריחות גוף, דרכי חינוך וגידול הילדים, היחס לבני המשפחה והחברים, התנהלות כלכלית ועוד.

ייעוץ אישי מסייע ונותן כלים לגשת בצורה רציונלית ובריאה לבעיות שלבד האדם אינו יודע להתמודד איתן.

ייעוץ אישי עם דוד סיני:

תהליך הייעוץ האישי עם דוד סיני יחל במפגש ראשוני עם האישה או הגבר המצויים בתוך משבר אישי, לימוד והבנת תמונת המצב ובניית תכנית פעולה.
בדרך כלל הייעוץ יהיה במהלך 4-10 מפגשים בהם יוצעו מגוון פתרונות ודרכי התמודדות במטרה לשפר מיידית את התחושות ולהקל את המצוקה.
החלק החשוב ביותר בייעוץ האישי יהיה במתן התחושה וההבנה שהאדם השקוע במצוקה לא לבד.
תהליך הייעוץ יגיע לסיומו כאשר המטרה תושג והפונה יראה פתרון בפתח ואיכות חייו/ה תשתפר משמעותית.

בנוסף לייעוץ משפחתי, דוד סיני, יועץ מקצועי עם 20 שנות נסיון בתחום מתמחה בייעוץ זוגי. דוד כותב גם מאמרים בנושא זוגיות: זוגיות – אילו רק ידענו מה מצפה לנו ועוד בבלוג של האתר.

אל תהססו לפנות לקביעת פגישה בלתי מחייבת עימי ולהתחיל לגלות את הכוח לשנות!